KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13877521
nr 1387 7521
Ola Stang Geelmuyden
(1858-1944), Norge
Blandteknik, Signerad, daterad 1934, Hövik Norge. Bladets mått: 33x49 cm, yttermått inklusive ram: 47x62 cm
Ola Stang Geelmuyden, norsk bildkonstnär född 1858, död 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:48:23
100 kr
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
Ola Stang Geelmuyden
Läs mer om Ola Stang Geelmuyden